1. Друзья, в это тяжёлое и непонятное для всех нас время мы просим вас воздержаться от любых упоминаний политики на форуме, - этим ситуации не поможешь, а только возникнут ненужные ссоры и обиды. Это касается также шуток и юмора на тему конфликта. Пусть войны будут только виртуальными, а политики решают разногласия дипломатическим путём. С уважением, администрация Old-Games.RU.

    Скрыть объявление
  2. Если Вы видите это сообщение, значит, вы ещё не зарегистрировались на нашем форуме.

    Зарегистрируйтесь, если вы хотите принять участие в обсуждениях. Перед регистрацией примите к сведению:
    1. Не регистрируйтесь с никами типа asdfdadhgd, 354621 и тому подобными, не несущими смысловой нагрузки (ник должен быть читаемым!): такие пользователи будут сразу заблокированы!
    2. Не регистрируйте больше одной учётной записи. Если у вас возникли проблемы при регистрации, то вы можете воспользоваться формой обратной связи внизу страницы.
    3. Регистрируйтесь с реально существующими E-mail адресами, иначе вы не сможете завершить регистрацию.
    4. Обязательно ознакомьтесь с правилами поведения на нашем форуме, чтобы избежать дальнейших конфликтов и непонимания.
    С уважением, администрация форума Old-Games.RU
    Скрыть объявление

Що купити, старошкольному "хардкорщику"

Тема в разделе "International Zone", создана пользователем Фростиш, 15 ноя 2013.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Фростиш

    Фростиш

    Регистрация:
    15 ноя 2013
    Сообщения:
    11
    Старошкольник "хардкорщик" = я .
    Вимоги до гри .
    1. Бажано щоб її можна було найти в продажі (люблю купувать ігри коли гроші є, а не скачувать) (хоча фінансів зараз мало, можна і скачать)
    2. Прочитав ваші факью = дуже помогли! Зараз кой=коли граю в "Dungeon Siege 2", "Sacred 2", "Baldurs Gate" "Mount & Blade: Warband chi yakos` tak", "Корсари" (серія від Акелла, "Сіадогзс", з модами різними..) , Хочу достати колись боксові версії цих ігор, а краще тама "гейм оф єр едішн" і т.д.
    3. Всі ігри прохо жу на останній складності (сложности) яку дозволяють опції гри, розвідую всю карту, прохожу всі додаткові "квести", моди з квестами, квести з модами і т.д., ігри типу 3=ді шахмати не пропонувати, шахматіст я не очень ..
    4. Граю у всі жанри , крім економ=стратегій, і інших муторних ігор. Улюблений жарн = Ролеві Ігри :baby:
    5. Графіка, важко переношу графіку типу Ікс=ком 1, ну якщо гра зацікавить.
    6. нелюблю коли у грі неможна відключити "кров"/мясо і т.д. (проходив нову ігру = Відьмак 2 (остання складність тама це щось, можна занову гру почати дойшовши до майже до кінця (ох і бред Оо)) , так от, її жутко споганили "кровякою" на каждом шагу. :censored2 :facepalm: )
    7. "Фаллаути" не пропонувати, 3й і Нью=Вегас попроходив з усіма можливими модами, а на другий собераю кошти. :worthy:
    8. Не люблю грати за "зло", тому ігор де треба "валити" мирних людей пачками , не пропонувати.
    9. пройшов мнооого ігор :banghead:
    10. Диябло 2 не пропонувати, "Діябло Адин Хеллфаєр" пройшов, друга частина не сподобалась, 3=те вааааабще мовчу :facepalm:
    11. Спасибі за відповіді, і критику мого суржику.
    12. Якщо адмінам не сподобається тема, удаляйте к черьтям!, стирайте айпі/аккаунт, і т.д. (єссенно вони знають що робити.)
     
  2.  
  3. Genesis Злоботряс

    Genesis

    Регистрация:
    21 апр 2011
    Сообщения:
    12.131
    Фростиш, в этом разделе пишем на русском - здесь ещё не все украинску мову знают.
     
    it_Tiran и Ulysses нравится это.
  4. INHELLER

    INHELLER

    Регистрация:
    19 май 2009
    Сообщения:
    7.228
    Оригинально.

    Ну, могу посоветовать "Космические Рейнджеры 1, 2". Ну и с упоминанием шахмат, Majestic Chess можно. Но по желанию.
    Что там ещё было? Без крови что-то сложно найти. Дальнобойщики (если они вообще в тему)?
     
  5. PuzzyWuzzy

    PuzzyWuzzy

    Регистрация:
    6 авг 2012
    Сообщения:
    574
    Anvil of Dawn <=== Good Choice
     
  6. drk_patr1ck Z-z-z-z

    drk_patr1ck

    Регистрация:
    17 мар 2007
    Сообщения:
    2.040
    логика…

    алсо, взаимоисключающие параграфы:
     
    realavt нравится это.
  7. INHELLER

    INHELLER

    Регистрация:
    19 май 2009
    Сообщения:
    7.228
    drk_patr1ck > Это игра "обучалка" шахматам. ;)
    Не фонтан, но и неплохо.
     
  8. SMArt Страшила мудрый

    SMArt

    Супер-модератор

    Регистрация:
    19 фев 2006
    Сообщения:
    2.783
    Фростиш ,це російськомовний форум. для користувачів, які не знають російську мову, є розділ International zоne. Переношу тему туди.
     
    Флинтхард, it_Tiran, Goblinit и 8 другим нравится это.
  9. Фростиш

    Фростиш

    Регистрация:
    15 ноя 2013
    Сообщения:
    11
    yo

    Стару графіку графіку я переношу, ну погано. Правда Колись "пиляв" часами в гру "Королева космічних муравьїв (ОС ДОС) " (і у ікс=ком, де нада роботом бігать), чи якось так, так Ікс=ком графіка проти неї (гри "Королева кос...." = як мерс проти москаля (мається на увазі москвич , марка машини) . але якшо гарна гра, це не заважає. :ninja:

    "Дальнобойщики" пройшов давним давно :) ,
    "Астро=Рейнджери", точняк , я в них навіть не грав!
    Anvil of Dawn <=== Good Choice (похоже на "Енвіл оф Фьюрі" як в дьябло оО) = обовьязково попробую і цей бульйончик (не мав на увазі нічого наркотичного)
    Зараз , доречі установив ще "Арканум майт анд майджік, Обскура" , прикольно, тіки інтер=фейс = ох і бред. (видно я привик до "Балдурсів", "Дрокон Айджів" і "Дунджеон Сайджів" :) )

    Кстаті, дуже сподобалась серія "Герої меча та магії", а також "Легенда про лицаря" (в останній зроблено дуже тупо для "хардкорщиків", т.е. ти "лазиш" по всій карті, проходиш додаткові завдання, важкі "бої", а в цей час время тікає і у головних босів основної сюжетної лінії набирається армія, а у тебе армія і ресурси не відновлюються..... отак я і застряв майже вкінці ігри :banghead: )

    Спокдобалась також "Дарк Месшая Майт анд Майджік"
     
    Последнее редактирование: 15 ноя 2013
  10. TERMiN8!

    TERMiN8!

    Регистрация:
    19 янв 2006
    Сообщения:
    52
    В голос.
    PS молодчiнка, пешы есчо.
     
    Флинтхард нравится это.
  11. Old-Freeman

    Old-Freeman

    Регистрация:
    23 май 2011
    Сообщения:
    1.127
    Фростиш, Я під столом. Ти зробив мій вечір. Пограй в Gothic чи що.
     
  12. realavt Борец с форумным фашизмом

    realavt

    Регистрация:
    11 окт 2006
    Сообщения:
    8.035
    Чето вспомнился один ведущий украинского радиоканала, выступающий под комедийным псевдонимом "джедай Суржик"...
     
  13. Рыжий Тигра Сам себе «пират»

    Рыжий Тигра

    Регистрация:
    3 май 2012
    Сообщения:
    1.823
    (ябедничает) Фростиш не украинец, он выпендривается и на самом деле родной язык его - таки русский. Обратите внимание на характерные опечатки.
    Скорее уже Данилко Веркосердючка. :-(
     
  14. Фростиш

    Фростиш

    Регистрация:
    15 ноя 2013
    Сообщения:
    11
    йо

    Сто пудово! Замовлю серію "Готика" яж про неї забув ,ууу, всьо вобщем, ігор і так найшов уже стільки що хтона коли ,( пардон, за слово) дрочить.
    Замовлю Антологію "Готика", "Фаллллоут 2", і "Космічних рейнжерів" всім спосіба.

    ---------- Сообщение добавлено в 00:54 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 00:45 ----------

    Прстіте мене за наглость, вельмешановний чуваче, але руського якзика, немае уже
    впринципі.
    Він загинув давним даааавно (хоч умирав дуже дооовго) , а погибель його почалась із військово розвідувальної місії (спрямованої в сторону Київської Русі) загону кіннотників із каганату Чінзізгана , мать його, (пардон), а помер він (язик) на початку хи=хи століття.
    Тому ви розмовляєте р о с і й с ь к о ю мовою, а я тупорилим суржиком (пардон) :skull:
    Да, я не правий, я "лох" что ничего не понимает в истории "Великой Руси" :shok:, ну бува й таке, що я вам можу ще сказати.
    Пардон, ще раз за, "оффтопку".
     
  15. Титан

    Титан

    Регистрация:
    27 окт 2013
    Сообщения:
    290
    не все, да некоторые)
     
  16. kirilljar

    kirilljar

    Регистрация:
    21 дек 2008
    Сообщения:
    13
    этож вроде для иностранцев ветка)
     
  17. Grongy зе мост бэдэсс мазафака он зе плэнет

    Grongy

    Хелпер Переводчик

    Регистрация:
    21 мар 2014
    Сообщения:
    3.729
    А что, будто нет неграмотных украинцев. ;)
    Весело :D
     
    Последнее редактирование: 12 июл 2014
  18. Bato-San Чеширский волк-киборг

    Bato-San

    Регистрация:
    24 июн 2010
    Сообщения:
    14.136
    Grongy,
    Неписьменних українців, які навіть один одного підозрюють, що вони не українці - море. Благо перевірити це неможливо без допомоги USB. Тьху - СБУ. :D

    Україна суверенна держава зі своїми звичаями і традиціями, які ми можемо спостерігати своїми очима або вивчати в письмовому варіанті.

    Таким чином не бачу нічого дивного в тому, що українець вирішив написати листа російською через Чемберлена. Самобутність ж. Добре, що він не зробив цього на англійській мові, але з українським акцентом і за правилами української мови. :)
     
  19. Genesis Злоботряс

    Genesis

    Регистрация:
    21 апр 2011
    Сообщения:
    12.131
    kirilljar, тему перенесли, раньше она была в чисто русскоязычном разделе.
     
  20. TBAPb MIA

    TBAPb

    Хелпер

    Регистрация:
    26 сен 2005
    Сообщения:
    1.920
    "tel ra'wI' ghaH", 1 2, 'ej chup jIH 'ej "Privateer". Ha' ghItlhvam x-com 1 vo'.
     
  21. netsky2004

    netsky2004

    Регистрация:
    31 янв 2007
    Сообщения:
    1.434
    а если западные украинцы плохо знают русский?
     
Статус темы:
Закрыта.
  1. На этом сайте используются файлы cookie, чтобы персонализировать содержимое, хранить Ваши предпочтения и держать Вас авторизованным в системе, если Вы зарегистрировались.
    Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование нами Ваших файлов cookie.
    Скрыть объявление